שינוע מטענים

בפלטינום קרגו מבצעים את כל שירותי שינוע המטענים.

אך לנו יש עדיפות, אנו חברה גדולה הרוכשת מקום גדול ומספר רב של מכולות מכל חברת ספנות ולכן המחיר שלנו זול יותר. ומי מרוויח מזה? רק אתה. שירותי שינוע מטענים הוא מהמהירים ביותר והזולים ביותר בשל כך. בנוסף לכך בשל יכולתנו לבחור בכל חברת ספנות שנרצה אנו יכולים לדעת לאיזה חברה יש את השרות המהיר והאמין ביותר בכל השנה ובימי הלחץ והחגים. אם הסחורה שלך דחופה עליך לדאוג כי המוביל יבצע את שינוע המטענים דווקא על אוניה ישירה וקבועה ולא מוביל שעובד עם נמלים לא נכונים. הניסיון שלנו מוכיח כי הלקוחות מרוצים וממשיכים לעבוד איתנו ולפרסם אותנו מול חבריהם למקצוע אך לא מול המתחרים כי הם רוצים להיות מעליהם.

בשינוע מטענים הפכנו ליתרון תחרותי לקהל לקוחותינו.

שינוע מטענים חשוב לדעת

יש להבין כי שינוע מטענים לא מתחיל בהעמסה לאוניה/ טיסה אלא הרבה לפני זה. כבר בלקיחת הסחורה מפתח המחסן יש לוודא כי היא מועמסת על משאית נכונה כי הסחורה שלך יקרה וחשובה. אנו שולחים נציג להעמסה לפי בקשת הלקוח כדי שאף פעם לא יהיו הפתעות לא טובות. בשינוע מטענים יש לוודא כי עמיל המכס בחו"ל יזרז את תהליך המכס בכדי לא לפספס את האנייה המוזמנת אחרת הפסדת זמן יקר ולפעמים גביה מיותרת מחברת הספנות על שינוי אוניה מקורית. לעמילי המכס שלנו יש ניסיון של שנים בכדי להבין מה מותר ומה אסור ולדאוג לסיים את תהליך המכס ולעלות את הסחורה על האנייה בזמן.

בשינוע מטענים יש לברר היכן נמצאת המכולה שלך כל הזמן, מתי תגיע לארץ כי אנו יודעים ומבינים שאתה צריך להכין את לקוחותיך לקראת הסחורה החדשה שתתקבל ולהזמין מקום במחסן עבורו. אנו נדאג לסיים בארץ את תהליך השחרור מהמכס מהר ככל האפשר בכדי לא לגרום לך עיקובים למרות הבירוקרטיה בשחרור.

תגיד היה לך פעם חברת שילוח שעשתה עבורך את כל הפעולות מ-א ועד ת בלי שאתה תזיז אצבע? פלטינום קרגו עושים זאת בשבילך ו- 24 שעות. כך תשאיר למקצועיים את תהליך שינוע מטענים ואנו נשאיר לך כמקצוען את המכירה.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר