שילוח ימי

שילוח ימי

ישנם שני דרכים כיום לייבא מוצר לארץ שילוח ימי ואווירי.

כאשר לכל דרך ישנם יתרונות וחסרונות, השילוח הימי בדרך כלל זול יותר מהאווירי אך משך ההפלגה והשחרור ארוך יותר.

בשילוח ימי יש אפשרות לייבא כמות קטנה של סחורה במכולה חלקית, כמו כן ישנה אפשרות להביא סחורה מרובה או במשקל כבד במכולה מלאה (20,40,40HQ).

יש להבין כי ישנם פרמטרים רבים מאוד המשפיעים על בחירת דרך השינוע כגון משקל, סוג הסחורה, דחיפות וכו'.

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר עבור שילוח ימי, קודם כל תקבל את כל המידע הדרוש, נבדוק עבורך את המחיר הטוב ביותר וכמובן תקבל את השרות המעולה שלנו. הנציגים שלנו מחכים לחלוק עמך את המקצועיות שלהם.

 

יבוא מסין חשוב לדעת

החלטת להיות יבואן והחלטת לעשות את היבוא מסין, אז הנה כמה דברים שכדאי שתדע.

לפני החלטתך לנסוע לסין ולהתחיל את מסע היבוא שלך, עלייך להחליט תחילה באיזה תחום הנך מעוניין לייבא מוצרים. מגוון המוצרים בסין ענק וקל מאוד להתבלבל בין שלל המוצרים והאפשרויות.

ביבוא מסין בדרך כלל אין קשר ראשוני בינך לבין הספק ולכן אנו מציעים "לא לשים את כל הביצים בסל אחד" ולייבא משלוח אחד דרכו ואם אתה מרוצה תמשיך לעבוד מולו אם לא תחפש ספק יותר טוב עבורך. בנוסף לכך, את אותו המוצר אתה עלול למצוא במספר ערים, לכן אנו ממליצים לך לפני היבוא, לבדוק בכל עיר בה המוצר קיים את טיב המוצר, את המחיר וזמני האספקה ההפלגה וכך להחליט באיזה לבחור.

לפעמים נראה כי כל איש במדינה עושה יבוא מסין, למה?

בשנים האחרונות הייצור בארץ כבר לא משתלם לרוב המוצרים ורבים עברו לייבוא מסין בנוסף לכך איכות המוצרים הסיניים עלה דרגה דבר המאפשר ייבוא מסין באיכות ייצור בארץ. יבוא מסין זה כבר לא בשמים ההפלגות מאוד מהירות וישנן אניות ישירות.

אם אתה מרגיש שיבוא מסין זה מה שאתה רוצה לעשות אנחנו פה לכל שאלה אם מיטב הסוכנים דוברי העברית בסין ובארץ ועם האניות והטיסות המהירות ביותר כאשר אנו זמינים בשבילך 24 שעות.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר