שילוח בינלאומי

כיצד נבצע שילוח בינלאומי בצורה הטובה ביותר?

בימינו כאשר היבוא אינו מוגבל על ידי המדינה, ליבואנים בלבד, כל אחד מאתנו עשוי להיתקל בצורך להעביר פריטים מסוימים, ממקום אחד בעולם, למקום אחר.

חברה לשילוח בינלאומי אחד מאתנו, רוצה לרכוש מוצר חדש בחו"ל, ולהביא אותו ארצה.

השני, פתח עסק קטן והוא רוצה להזמין מסין פריטים עבור העסק.

אחר רוצה דווקא לשלוח פרטי סחורה לחו"ל.

הרביעי החליט לשפץ את ביתו, ולהביא ארצה מכולה עם כל אביזרי הריצוף והאינסטלציה, בפחות מחצי המחיר.

העברת סחורה בין יעדים שונים בעולם אינה פשוטה, ומחייבת ידע ויכולת רבים. לשם כך קיימים גורמים (חברות או אנשים פרטיים) אשר מקצועם הוא שילוח בינלאומי. המשלח הבינלאומי, הוא מומחה לוגיסטי, אשר עיקר תפקידו הוא תיאום ותיווך.

המשלח מתאם בין הגורמים השונים (השולח, המקבל, המוביל היבשתי, המוביל הבינלאומי, הנמל (ים, אוויר), וגורמי המכס).

המשלח, בודק את הפריטים הנשלחים, טיבם, ודחיפותם, ובהתאם לכך, קובע את אופי המשלוח, ואופן הדיווח.

המשלח מטפל בניירת השילוח, ובמיוחד  במסמכים הנדרשים על פי החוק (חשבון – Invoice, חשבון ספק, מפרט – Packing List, רשימונים, תעודות מקור, שטר מטען – Bill of Lading, ועוד…).

המשלח הוא אינו המוביל, אלא מומחה המתווך בין בעל המטען, למוביל, הוא משמש כמוביל מבחינה חוזית, ורשום בפנקס המשלחים ברשות המכס.

מי שזקוק לשירותי משלח בינלאומי, חשוב שיבחר בחברת השילוח הנכונה, ניסיון, ותק, מקצועיות וצבר רב של לקוחות מרוצים, זהו הרקורד שלנו, וזה מה שאנו מציעים לכם.

  לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר

  אז מה זה שילוח בינלאומי?

  בעיקרון כל משלוח של אריזה,שלא משנה מה הגודל שלה. במהלך השנים השתכללה השיטה של שילוח של חבילות בעולם. בעבר שילוח בינלאומי היה תלוי בהרבה מזל עם החבילה תגיע או לא. היום שילוח בינלאומי הוא עסק מסודר ומשומן. בעיקרון ישנם סוגים שונים של שילוח בינלאומי שבעיקר מה שמפריד ביניהם זה גודל המטען וסוגו וסוג המשלוח.

  שילוח בינלאומי – סוגי משלוחים

  אז כמו כל דבר בחיים גם פה ישנם שני סוגים של שילוח. שילוח בינלאומי באמצעות משלוח אוויר או שילוח באמצעות הים. בעיקרון הכלל אצבע הוא שבשילוח אוויר הדגש הוא הרבה יותר גדול על הנפח. כמובן שאנו מתמחים בשני סוגי המשלוחים הללו.כדאי לכם לנסות לקבל מאיתנו הצעה לשילוח בינלאומי. במקרה הכי גרוע תחסכו כמה מאות שקלים בשנה.

  גודל המטען

  הגודל במקרה הזה מאוד קובע. בעיקרון בשילוח ימי ובשילוח בינלאומי ישנו הבדלים מהותיים באפשרויות של הגודל. שילוח בינלאומי ימי – מתחלק לשני סוגים: מטען חלקי ומכולה שלמה.
  מטען חלקי הוא שגודל המטען לא ממלא מכולה. בדרך כלל הדבר כדאי כשיש פחות מגודל של מכולה שלמה. מכולה – במגוון גדלים: 20 40 ו40 HQ (שזאת בעצם מכולה 40 קב גבוהה) ישנם עוד סוגים שונים של מטענים כגון: הובלה בקירור, הובלת מטען נוזלי (מכלים) או חומרי גלם כגון חול, פחם וכו שמובלים בצורות קצת פחות שיגרתיות.

  שילוח בינלאומי ואנחנו

  שירות. ואני אחזור על המילה הזאת שוב – שירות. כשתתחילו לברר מחירים תגלו שכמעט כולם יתנו לכם אותו מחיר לשילוח בינלאומי, אבל ואני שם דגש על האבל, פתאום תגלו כל מיני עמלות נסתרות וכל מיני שורות קטנות. אם אתם כבר קצת מבינים. אז אנחנו נותנים את השירות מספר אחד בארץ בתחום. אנו ממליצים בחום לטלפן ולברר קצת יותר.