שילוח אווירי

שילוח אווירי

אנחנו רוצים לתת לך קצת מידע על שילוח אווירי על מנת להקל עלייך בבחירת דרך הובלת הסחורה. אך גם אם עדיין בסוף הדף לא תחליט אם אתה מעוניין בשילוח אווירי או ימי, לא נורא, כי המומחים שלנו ישמחו לתת לך עוד מידע בטלפון.

שילוח אווירי הפך להיות חלק גדול בצורת ההובלה משום המהירות של הגעת הסחורה ושחרורה.

בשילוח אווירי יש תעריף הובלה שנקבע לפי חברת יאט"א (חברות תעופה בינלאומית) וזה נקרא תעריף הובלה. ישנו גם תעריף מינימום, כלומר אם הסחורה שלך שוקלת פחות ממשקל המינימום, אתה עדיין תשלם את מחיר המינימום שנקבע.

לכן עדיף תמיד לברר לפני, מה משקל המינימום בכדי להזמין עוד סחורה. להפך מכך, יש לבדוק שהמשלוח לא יעלה על המשקל המותר כי אז המחיר יהיה גבוה או במקרה גרוע יותר לא יעשו עבורו שילוח אווירי.

שילוח אווירי – חשוב לדעת

יש לך שני אפשרויות בשילוח אווירי. הראשונה היא, למסור את המשלוח לידי המוביל האווירי לדוגמה: אל-על וכו' ואז המעקב על המשלוח יהיה פחות אינטנסיבי בשל גודלה של החברה- הם גדולים ולכן אין להם זמן לטפל בלקוח הקטן. האפשרות השנייה היא, למסור למשלח בינלאומי המטפל בשילוח אווירי והוא ישיג לך את המחיר הזול ביותר לאחר בירור אצל מספר חברות תעופה ותקבל את השרות הטוב ביותר.

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר עבור שילוח אווירי, קודם כל תקבל את כל המידע הדרוש, נבדוק עבורך את המחיר הטוב ביותר וכמובן תקבל את השרות המעולה שלנו. הנציגים שלנו מחכים לחלוק עמך את המקצועיות שלהם.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר