עמילות מכס

עמילות מכס

עמיל המכס הוא שליחו ונאמנו של היבואן, כלפי שלטונות המכס.
האם תמסור תפקיד אחראי זה בידי כל אחד.
עמילות מכסמגוון לקוחותיה של פלטינום קרגו, יעידו כי התואר שליח ונאמן, מתארים את החברה באופן מדויק.
אם אתה יבואן, אתה זקוק לעמיל מכס שישמש נציגך הנאמן כלפי רשויות המס, ויבצע עבורך את כל הנדרש על פי החוק.
לפלטינום קרגו ניסיון של שנים בסיווג סחורות וטובין, ובהתאם לסיווג זה, המקובל על רשויות המכס, נקבע שיעור המכס המוטל על הסחורה שאתה מייבא.
בפלטינום קרגו, תמצא את כל הטפסים הרשמיים, הקשורים להליך המכס. אנו נכין עבורך את הניירת בהתאם לדרישות החוקיות, נקבע עבורך את שיעור המס, ואף נעביר בשמך את התשלום לקופת המכס.
לעתים מתגלעת מחלוקת בין איש המכס, שהוא נציג המדינה, לבין עמיל, שהוא שליחו ונאמנו של היבואן. המחלוקת הנה תוצאה של התנגשות אינטרסים, בין הרצון לקבל יותר כסף, לבין הרצון לשלם פחות.
לפלטינום קרגו ניסיון רב בניהול מו"מ עם אנשי המכס, והם מכירים במקצועיותה. לכן הסיווג שקובעים אנשי החברה, מתקבל במכס ללא עוררים.
עמיל מכס מקצועי מתמצא בנבכי הביורוקרטיה, של רשויות המכס בנמל, ויודע כיצד לשחרר סחורות במהירות וביעילות. בפלטינום קרגו תחכה לסחורות שלך את מינימום הזמן ההכרחי.
כחברת עמילות מכס, פלטינום קרגו מקושרת בהסכמים מסחריים מקיפים עם חברות הובלה שונות, בכל רחבי העולם, ועל כן בנוסף לחיסכון אשר ייגרם לכם כתוצאה מניהול הנכון של ענייני המכס שלכם, אנו נחסוך לכם גם בעלויות השילוח.
פלטינום קרגו חברת עמילות מכס בעלת מוניטין, עמיל המכס שלך.

עמיל המכס שלך.

כיצד למצוא את המחיר הטוב ביותר בתחום זה? הגעתם למקום הנכון. עמילות מכס הוא תחום מאוד מיוחד בדרך כלל מגיעים אלינו אנשים עם כאב ראש עצום. אנו מרגיעים אותם נותנים להם מחירים והכי חשוב: מילה זאת מילה, הבטחה זאת הבטחה ושירות זה שירות.

עמילות מכס – חשוב לדעת

הכי חשוב לשאול ולדעת לקבל תשובות. זה הכי חשוב בעמילות מכס. אנו ניתן לך את התשובות האמיתיות מראש ולא נסבן אותך. אנו יודעים שתחום עמילות המכס הוא בעייתי מבחינה זאת. תמיד מפתיע אותנו מחדש לגלות את הדברים המתרחשים אצל המתחרים שלנו שכבודם מונח במקומם. אנו נתן לך את כל התשובות גם את אלה שלא נעים לשמוע אבל כל עוד זה נוגע לעמילות עדיף לדעת את כל התשובות מראש במקום שהמילים היפות מתפוצצות בפנים ואז הכיס מתחיל להתרוקן.

עמילות מכס – לשחרר את הסחורה מהר

זה הכי חשוב. אחרי שעוזבים את כל המילים היפות. כולם רוצים את הסחורה שלהם במחסן ומהר. סליחה טעינו לא מהר – אתמול. עמילות מכס יכולה לפתור את הנושא או לגרום לבעיות צרורות. תן לנו לגרום לך שקט נפשי ושמחה שהכול מתקתק כמו שעון, הרי זה הכי חשוב לא? ההפסד שיכול להיגרם מ עמיל מכס איטי מסורבל וללא יחס אישי היא אסון לכיס שלך.

עמילות מכס – איך מתקדמים

מאוד פשוט. בצד שמאל מלא את הפרטים שלך. נציג מטעמנו יחזור אליך וייתן לך את ההצעה הטובה ביותר שתקבל. כן אנחנו עד כדי כך בטוחים ביכולות שלנו בתחום עמילות מכס. אז למה אתה מחכה?

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר