משלח בינלאומי

אם תעשו סיבוב בין משלח בינלאומי אחד לאחר תופתעו לגלות שיש בהלה . כיום משלח בינלאומי "יילחם" בעמיתו אם במחיר זול יותר או בימי הפלגה פחותים מהאחר, "מבצעים שלא ראיתם…" וכו' וכל זה על מנת להשיג עוד לקוח רק שהדבר היחיד שמשלח בינלאומי לא שם לב אליו זה איך "לקנות" את הלקוח ולרצות ולשמר אותו עד שביעות רצון מקסימלית.

משלח בינלאומי ואנחנו

אז ככה, אנחנו בעצם עושים את כל עבודות השילוח הבינלאומי, מהמשלוח הכי קטן ועד כמות גדולה של מכולות. אבל שתדעו שאנחנו לא מוותרים על אף לקוח עד שהוא מרוצה. כדאי לכם לבדוק ולנסות אותנו.

המשלח הבינלאומי – יתרונות

משלח בינלאומי מבין ועוסק בחוקי המדינה המייבא ומייצא וכך אפשר למנוע אי נעימויות ובזבוב כסף על טעויות הקשורות לחוקי המדינה. לדוגמה משלח בינלאומי יוכל להסביר לך שבארץ ישנו היטל הנגבה, "היטלי מלחמה" אשר מיוחד לארץ הקודש הנמצאת במלחמה תמידית.
בנוסף לזה למשלח הבינלאומי יש סוכנים הפרוסים בכל רחבי העולם ומטפלים בהובלת המשלוח, ישנם גם סוכנים, דוברי עברית, היוצאים אל המפעלים עם הלקוח כדי למצוא בדיוק את המוצר שהוא צריך במינימום מחיר.
כאשר המשלח הבינלאומי מודע למצב הפוליטי והמדיני בעולם יש ביכולתו לנווט את היבואן להוביל ולבחור סחורה מהמקום המתאים ביותר בכדי למנוע עיקובים ובעיות.
משלח בינלאומי יכול לבחור עבור הלקוח את הנמל הזול ביותר והקרוב ביותר לסחורה בחו"ל ולהוזיל עלויות.
משלח בינלאומי מטפל בכל נושא שחרור הסחורה מהמכס והובלתו עד לבית הלקוח.
כאשר יש סניף של משלח בינלאומי בכל נמל בארץ והוא זמין 24 שעות אפילו בשביל סתם לשאול שאלה.משלח בינלאומי מידע אותך בכל דרך שתבחר על שינויים במחירי ההיטלים מחירי ההובלה או סטאטוס בנמלים. אז מה יש לחשוב, תן לנו לעשות הכול בשבילך.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר