יבוא מסין

כיצד נבצע יבוא מסין בצורה הטובה ביותר?

לפני כ- 25 שנה החל לפרוח הסחר הבינלאומי עם סין. הסינים הבינו ששינוי במערכת הכלכלית שלהם עשוי להניב להם עושר לאומי. עד אז היה המשק הסיני, ריכוזי, בשליטה ממשלתית מוחלטת. מכאן ואילך, לצד המפעלים הממשלתיים, החלו לקום מפעלים פרטיים. בזמן שהמפעלים הפרטיים התפתחו, ומספרם יבוא מסיןגדל בהתאם לדרישות השוק העולמי, המפעלים הממשלתיים, עברו תהליכי הפרטה, ועברו גם הם לידיים פרטיות. המשטר התגמש, והקל גם על חברות זרות המעוניינות להשקיע ולהקים מפעלים בסין, ופתר אותם מהצורך, להחזיק בשותף סיני.

יבוא מסין לישראל

חברת פלטינום קרגו – שילוח בינלאומי, עלתה על השינוי, כמעט מתחילתו, והתמחתה, בכל הקשור ליבוא מוצרים מסין לישראל. החל משלב הגדרת המוצר, עבור לאיתור היצרן, וניהול משא ומתן אתו על חומרי הגלם, איכות המוצר ותנאי התשלום, הזמנת המוצר וקביעת מועדי אספקה, וכלה במשלוח המוצר והבאתו לאחר השחרור מהמכס לידי הלקוח.

יבוא אישי מסין

סין היא מדינה ענקית, אשר כל מחוז בה גדול עשרות מונים ממדינת ישראל כולה. ההתמחויות שונות באזורים השונים, ורק מי שמכיר את השוק הסיני, כמונו, יודע מהיכן לקנות מוצר ספציפי, ולעומת זאת מהיכן כדאי שלא נרכוש מוצרים מסוימים.

מדוע עם פלטינום קרגו? כי גם אם אתה רוצה לעשות את מהלכי היבוא בעצמך, עליך להיות מלווה על ידי חברה רצינית ואמינה השולטת במה שקורה בשוק הסיני, ובתהליך היבוא.

יבוא מוצרים מסין

מי לא רוצה למקסם את הרווחים שלו? יש לך עסק, אתה מוכר מוצרים שונים, המוצרים שלך נמכרים, ויש להם ביקוש, כיצד תמקסם את רווחיך? נכון, תקנה אותם יותר בזול. השוק הסיני, בגלל כוח העבודה הזול, ובגלל שיטת העבודה הייחודית למפעלי סין, יכול לספק לך את אותם מוצרים בהם העסק שלך התמחה, במחיר זול יותר, ובאותה איכות. תן, לפלטינום קרגו, לעשות את מה שהיא יודעת לעשות באופן הטוב ביותר. להשיג לך את המוצרים שלך, ובמחיר זול יותר.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר