יבוא מטבח מסין

למה לייבא מטבח מסין?

מבלי להעביר ביקורת על איכותם של המטבחים המיוצרים בארץ, גודלה של סין הענקית לעומת מדינת ישראל הזעירה, עושה את ההבדל.

יבוא מטבח מסין

יבוא מטבחים מסין

מיליוני מפעלים בסין, לעומת כמה מאות בישראל, יוצר יתרון יחסי מקדמי, בכל הקשור, לסטנדרטים, עיצובים נדירים ומגוון. אם הקריטריונים החשובים לכם הם איכות, יוקרתיות, וגימור מושלם, ולאו דווקא הזמינות ומהירות האספקה, מטבח מיובא מסין, יגשים את חלומכם, ועל פי רוב, מבלי שתאלצו לשלם יותר.

יבוא מטבחים מסין – האומנם?

אם גם אתם סבורים שמוצר המיובא בסין, הוא מוצר ברמה נמוכה, המיוצר בסטנדרטים פשוטים. עליכם לדעת שכיום הסינים מתאימים את מוצריהם לדרישותיהם של הלקוחות במדינות המערב. בעוד שהאיכות עולה, המחיר נותר סביר ונוח.

מי בימינו אינו יודע להיכנס לאינטרנט, ולמצוא במנוע החיפוש של גוגל, את כל מה שהוא צריך?

החלטתם לייבא מטבח מסין, חיפשתם בגוגל, ובאתרי המכירות, המגוון ענק: צבעים שונים, חומרים שונים, אביזרי פרזול, סגנונות שונים. מטבח עם אי, מטבח עם משטחי עבודה גדולים, מטבח כפרי בסגנונות יווני, טוסקני, אנגלי, או בסגנון פרובנס, מטבחי עץ מלא, או מטבחים המיוצרים מתחליפי עץ. סוף סוף מצאתם בדיוק את מה שאתם מחפשים, מטבח חלומותיכם מחכה לכם בקצה העולם. אז מה עושים עכשיו? איך מתמודדים עם ייבוא המטבח ארצה?

פלטינום קרגו – תהפוך עבורכם את יבוא המטבח מסין לחוויה נעימה ופשוטה

כחברת עמילות מכס, לפלטינום קרגו  יש את הידע, היכולת והניסיון בכל הקשור ליבוא מוצרים מסין. אנו ניצור קשר עם היצרן שמצאתם בסין, ונבצע את ההזמנה, לאחר ביצוע המדידות בביתכם. אנו נתאם אתו את משלוח המטבח ואת התשלום, נבטח את המוצר, נטפל בהובלות, הן בים, והן ביבשה, בהגיע המטבח לארץ נטפל בשחרורו מהמכס, ונדאג שהוא יגיע עד לביתכם. באפשרותנו לספק לכם גם אנשי מקצוע ברמה גבוהה, אשר ירכיבו את הארונות במטבח שבביתכם, לשביעות רצונכם המלאה. יבוא מטבח מסין, רק עם פלטינום קרגו.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר