הובלה ימית

סוג המשלוח הוא המשפיע על חישוב ההובלה ימית.

FCL- מכולה מלאה, התשלום יהיה עבור סך כל המכולה ולא לפי המשקל או הנפח. אך זאת בתנאי שהמשקל לא עובר על המותר לפי חברת הספנות, אחרת ללא קשר להובלה ימית המשלוח לא יעלה על האנייה.

LCL- משלוח חלקי כאשר החישוב עבור הובלה ימית הוא לפי נפח הסחורה (כולל את אריזתו) ומשקל הסחורה.

בנוסף לתעריף הובלה ימית ישנו גם נושא ההיטלים המתווספים אליו יש לשים לב כי ההיטלים הנגבים מכם יהיו לפי חיוב חברת הספנות וללא תוספת, אצלנו בפלטינום קרגו סכום התשלום הוא לפי חברת הספנות ולא יותר תתקשר נוכיח לך. להלן מספר היטלים והסברם:

היטלי דלק בהובלה ימית –BAF- בשל השינוי וההתייקרות בדלק ישנו היטל קבוע בהובלה עבור זה כאשר במכולה מלאה היא נגבית לפי מכולה (מכולה 20 X$ מכולה 40+40HQ Y$ ) ובמשלוח חלקי יחסית להיטל דלק למכולה המלאה.

היטל מלחמה- WAR RISK- תשלום עבור ביטוח שעושים בעלי האוניות כאשר הוא יותר גבוה בשל מצב המלחמה שהמדינה נמצאת בה היום. זהו סכום קבוע בהובלה ימית למכולה מלאה ונלקח יחסית במשלוח חלקי.

היטל מחשוב-IT- בהובלה ימית ישנם מס' שידורי מחשוב המועברים בין הנמל, המכס, חברת הספנות, חברת השילוח ועמיל המכס המתבצעים לשחרור הסחורה עבור זה, חברות הספנות גובות היטל זה.

הובלה ימית ואנחנו

בפלטינום קרגו יודעים שאתה עובד מאוד קשה כדי להרוויח את לחמך ולכן אנו דואגים להגיד לך את האמת בכל נושא ולתת לך את האפשרות לבחור. הובלה ימית היא עדיפה מבחינה כספית על האווירית וישנם הפלגות מהירות כמעט כמו באווירי אז נכון שהרווח של חברת השילוח באווירי גבוה יותר אך אנו שונים. אנו יודעים שהלקוח חכם ולכן נגיד לך את האמת ונחסוך לך כסף גם אם זה יפגע באינטרסים שלנו אנו רוצים לשרת אותך כל החיים ושנצליח לגדול יחד. תתקשר ותראה אנו זמינים 24 שעות לענות ולהסביר לכך הכל על הובלה ימית אווירית את ההבדלים ומה שווה וטוב עבור החברה הספציפית שלך.

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר