בקרת איכות

בקרת איכות

קרה שהזמנת מוצר בחו"ל, המוצר הגיע, ומסתבר שהוא לא איכותי?
כיצד תמנע הפתעות מעצמך?
בקרת איכות, היא התשובה.
בקרת איכות מבטיחה קבלת מוצרים מוגמרים, בעלי איכות טובה.
פלטינום קרגו מבצעת עבור לקוחותיה, הליך של בקרת איכות.
במהלך ייצור המוצרים בחו"ל (לדוגמה סין), שולפת פלטינום קרגו, מוצרים מקו-הייצור, כאשר הם כבר בגמר הייצור, או שלב קצר לפני כן ובודקת את תקינותם.
לנו ניסיון באישור מוצרים מול מכון התקנים הישראלי, אנו מכירים את דרישותיהם, ומאמתים את התאמת המוצר, מול דרישות התקן הישראלי.
בהתאם לדרישות היבואן, אנו מבצעים גם בדיקות ובקרת איכות מול גופי תקינה בינלאומיים, ובעיקר לתקני ISO.
פלטינום קרגו מעסיקה מהנדסים, ואנשי מקצוע, אשר יבטיחו שבתום הייצור, תקבל מוצר ברמת גימור גבוהה, איכותי ובעל אורך חיים סביר. את הבדיקות שאנו מבצעים, אנו מנתחים גם באופן סטטיסטי, ועל פי הוראותינו, היצרנים משנים חלקים שלמים ממערכות הייצור.
פלטינום קרגו, מומחים בסחר בינלאומי, יטפלו לך בכל הקשור בהזמנת מוצר מחו"ל. למן איתור המפעל, חתימת ההסכם, ליווי הייצור, בקרת איכות המוצר, שילוחו לארץ, כולל הטיפול מול רשויות המכס, וההובלה היבשתית.
תן לפלטינום קרגו, לבצע עבורך את בקרת האיכות, ותוכל להיות סמוך ובטוח, כי המוצר שתקבל, יהיה איכותי, לשביעות רצונך או קהל הלקוחות שלך.

[vc_teaser_grid grid_columns_count="2" grid_content="teaser" grid_layout="thumbnail_title" grid_link="link_post" grid_link_target="_self" grid_template="grid" grid_layout_mode="fitRows" order="DESC" animation="no_animation" grid_posttypes="post,page" grid_teasers_count="6" grid_thumb_size="full" posts_in="255,293,269,235,251"]

    לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר